Izvor: B92, 26.Sep.2021, 16:56

Vlahović za pobedu "viole", Arnautović "prodao" Mihu VIDEO

Vlahović za pobedu viole, Arnautović prodao Mihu VIDEO

Šesto kolo Serije A donelo je novi pogodak Dušana Vlahovića u elitnom italijanskom fudbalskom rangu.
Njegova Fiorentina je na gostovanju u Udinama slavila trijumf rezultatom 1:0 (1:0), a junak je upravo Vlahović koji je stigao do četvrtog gola u sezoni.
Srpski napadač bio je strelac iz jedanaesterca već u 16. minutu tako što je golmana "zebri" poslao u jednu, a loptu u drugu stranu.
U nastavku utakmice Udineze je bio ofanzivniji, ali je to bilo jalovo, pošto nije bilo pravih prilika za izjednačenje.
Na drugoj strani, dobru priliku da zapečati sudbinu domaćina propustio je Lukas Toreira.