Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Nov.2019, 01:14

TAKO SE IGRA FUDBAL: Rapsodija Orlića na Čairu! Het-trik Joveljića

Ubedljiva pobeda izabranika Ilije Stolice.
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije savladala je Estoniju na Čairu rezultatom 6:0 u petom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2021. godine. Orlići su na poluvremenu već imali prednost od 3:0 zahvaljujući golovima braće Ilić, Luke i Ivana, a u strelce se u prvom delu upisao i Dejan Joveljić. Napadač Ajntrahta je u drugom poluvremenu još dva puta zatresao mrežu i tako došao do het-trika, a konačan rezultat jepostavio Slobodan Tedić u samoj završnici.
Srbiju je u vođstvo doveo Luka Ilić u 12. minutu, a prednost je udvostručio Dejan Joveljić osam minuta kasnije. Na 3:0 je povisio...
Pogledaj vesti o: Fudbal