Stolica umesto Đuričića selektor kadeta

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 09.Feb.2016, 17:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Stolica umesto Đuričića selektor kadeta

Kadetsku fudbalsku reprezentaciju Srbije u narednom periodu će kao selektor predvoditi Ilija Stolica, saopštio je danas nacionalni savez.

Stolica je na mestu selektora nacionalnog tima za igrače rođene 1999. godine i kasnije zamenio Milana Đuričića.

Đuričić će ubuduće, zbog zdravstvenih razloga i oporavka, obavljati posao koordinatora instruktorske službe Fudbalskog saveza Srbije.

Srpski >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << tim za igrače do 17 godina će od 20. marta do 3. aprila igrati kvalifikacije za Evropsko prvenstvo, a u pripremama za te susrete sastaće se sa Italijom 16. i 18. odnosno Bugarskom 25. i 27. marta.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.