Prosinečki ljut na igrače: Ne opraštam nezalaganje i netrčanje!

Izvor: Blic, 27.Feb.2011, 18:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Prosinečki ljut na igrače: Ne opraštam nezalaganje i netrčanje!

Trener Crvene zvezde Robert Prosinečki je rekao da nije zadovoljan igrom svojih izabranika na prijateljskoj utakmici sa Leotarom, koja je završena rezultatom 1:1.

Iako je meč imao humanitarni karakter, Prosinečki je tražio maksimalno zalaganje svoje ekipe, ali ona nije uspela da sačuva prednost koju je stekla golom Kaluđerovića.

"Ambijent je bio divan, drago mi je da smo pomogli malom Ognjenu, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << ali sa fudbalske strane ne mogu nikako da budem zadovoljan. Imali su priliku da pokažu šta znaju, ali nisu se mnogo pokazali. Mogu da oprostim greške, ali nezalaganje i netrčanje ne mogu. Čestitam Leotaru koji je željom i borbenošću ispunio očekivanja", vidno ljut rekao je Prosinečki posle utakmice u Trebinju.
Pogledaj vesti o: Fudbal,   Robert Prosinečki

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.