Izvor: Beta, 14.Apr.2018, 18:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pomoćni trener Čukaričkog: Bruka i sramota

Pomoćni trener Čukaričkog Vidak Bratić rekao je da srpski klupski fudbal polako ali sigurno posrće i da je "bruka i sramota" ono što se desilo u današnjoj utakmici protiv Radničkog, koju je niški klub dobio sa 3:2 u Beogradu.Čukarički je vodio posle prvog poluvremena sa 1:0, ali je Radnički prvo izjednačio posle penala, a zatim i preokrenuo rezultat. Čukaričkom su isključena dvojica igrača i pomoćni trener Dragan Šarac. U završnici utakmice, a posle vodećeg gola Radničkog, igrači Čukaričkog su na kratko nezadovoljni sudjenjem seli na travu."Prvo poluvreme ću da komentarišem. Bila je prava derbi utakmica trećeg i četvrtog na tabeli, odigrali smo onako kako smo želeli i zasluženo smo vodili na poluvremenu. Posle toga, drugo poluvreme režiseri su režirali svoju režiju. Ovo danas što smo videli u srpskom fudbalu, i ja koji se profesionalno bavim njime 25, 26 godina, ovo nisam doživeo. Mislim da Srbiji i fudbalu ovo više ne treba, jer ovo je bruka i sramota", rekao je Bratić posle utakmice.On je naveo da vlasnik kluba treba da "digne ruke od svega"."Gazdi koji daje svoje pare i pošteno plaća svaki dinar i porez državi, kažem da uzalud daje pare i da treba da digne ruke od svega. Meni je ...