Platini 28. aprila ponovo u Srbiji

Izvor: Vesti-online.com, 15.Apr.2011, 12:10   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Platini 28. aprila ponovo u Srbiji

Delegacija Evropske fudbalske unije (UEFA), predvođena predsednikom Mišelom Platinijem, zajedno sa ljudima iz Saveta Evrope, posetiće 28. aprila našu prestonicu kako bi ustanovila da li je Srbija napravila nekakav napredak u borbi protiv huligana, prenosi "Press".

Platini je 24. februara ove godine u Beogradu razgovarao sa predsednikom Srbije Borisom Tadićem i tom prilikom poručio da će srpski klubovi i nacionalni tim biti isključeni iz svih evropskih takmičenja >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << ako se nastavi nasilničko i kriminalno ponašanje huligana iz Srbije.

Tadić je u Beogradu na sastanku sa Platinijem rekao da je Srbija u potpunosti opredeljena da se obračuna sa huliganima.
Pogledaj vesti o: Evropska Unija

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.