PROTIV DISKRIMINACIJE: Prostitutke igrale fudbal na ulici!

Izvor: Kurir, 16.Jun.2014, 07:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PROTIV DISKRIMINACIJE: Prostitutke igrale fudbal na ulici!

To je pravi meč.

Nakon subotnjeg duela u Belo Orizonteu između Kolumbije i Grčke prostitutke su zauzele i blokirale jednu ulicu, a zatim od saobraćajnih čunjeva napravile golove i odigrale utakmicu protiv američkih evangelistkinja!

Brazilski mediji nisu objavili rezultat ovog nesvakidašnjeg fudbalskog obračuna, ali to i nije bilo važno za brazilske prostitutke, koje su ovim mečom želele da upozore na svoj položaj u društvu. Jedna od akterki >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << utakmice kaže da javnost mora da prestane da diskriminiše prostitutke.

- Ni po čemu nismo drugačije od ostalih ljudi! Ne postoji razlika između nas i frizerki, medicinskih sestara, advokatica, učiteljica... Mi se samo malo bavimo drugačijim poslom - rekla je prostitutka iz Belo Orizontea.

(P. P.)
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.