Izvor: B92, 24.Maj.2012, 01:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Njukasl se pojačao iz drugoligaša
Fudbalski klub Njukasl angažovao je 22-godišnjeg igrača sredine terena Romena Amalfetana iz francuskog drugoligaša Remsa.
On će u Njukasl doći kao slobodan igrač, pošto mu 30. juna ističe ugovor sa Remsom. U saopštenju na sajtu engleskog premijerligaša nije navedeno do kada je ugovor potpisan.
Njukasl je prošlu sezonu završio kao peti u Premijer ligi i igraće u Ligi Evropa, dok je Rems kao drugoplasirani tim Lige 2 izborio plasman u najviši rang francuskog prvenstva.
Amalfetano je igrao za Rems od 2010. godine, a prošle sezone je u 25 utakmica postigao tri gola. Prethodno je nastupao za Evijan.
Pogledaj vesti o: Fudbal
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






