Izvor: Blic, 22.Apr.2019, 11:50 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MASOVNA TUČA Potukli se navijači i igrači klubova "Jadar" i "Branjevo"
Tokom fudbalske utakmice između klubova „Jadar“ i „Branjevo“ u Novoj Kasabi kod Milića došlo je do masovne tuče između igrača, ali i navijača oba kluba, potvrđeno je za Srpskainfo.
Povezane vesti
Opšta tuča na utakmici kod Milića, gledalac snimio incident
Izvor: Nezavisne Novine, 22.Apr.2019
Policijskoj stanici Milići, juče oko 17 sati i 30 minuta, prijavljeno je da je tokom održavanja fudbalske utakmice u mjestu Nova Kasaba, opština Milići, između fudbalskog kluba Jadar iz Nove Kasabe i fudbalskog kluba Branjevo iz Branjeva, došlo do narušavanja javnog reda i mira međusobnom ..
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







