Izvor: MozzartSport.com, 24.Sep.2021, 23:31

Koventri i VBA ne odustaju od trke za vrh

Kvins Park Rendžers poveo u 45. sekundi, ali u drugom poluvremenu ostao praznih šaka (1:2)

Nakon tri vezana remija Vest Bromvič Albion se vratio na pobednički kolosek savladavši Kvins Park Rendžers nakon preokreta. Iako su gosti poveli u posle samo 45 sekundi golom Greja, domaćin je u drugom poluvremenu uspeo da režira preokret i stigne do pete prvenstvene pobede.

-------------------------

Misliš da poznaješ >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << fudbal bolje od drugih? Mozzart Prognozzer ti pruža šansu da to i dokažeš i osvajaš vredne nagrade svake nedelje! Odigraj odmah potpuno besplatno!

Prvi korak na putu do trijumfa VBA je napravio u 75. minutu kada je golman Dijeng nespretnom reakcijom kumovao golu koji je postigao Grant, a igrač koji je režirao izjednačenje potpisao je i pobedu neodbranjivim udarcem sa levog boka u dalji ugao u 88. minutu.

Pobedom na domaćem terenu VBA je izbio na vrh sa 19 poena koliko ima i Koventri posle pobede (3:0) ostvarene ranije danas nad Piterborom. Ipak, već sutra Bornmut će na svom terenu protiv Lutona imati priliku da se vrati na čelo tabele