Izvor: Piplmetar.rs, 07.Feb.2024, 22:30
Još jedno poznato ime u srpskoj trećoj ligi
Trećeligaški fudbal u našoj zemlji su nedavno odlučili da igraju Miralem Sulejmani, koji je potpisao za Železničar iz Inđije i Nemanja Kojić, koji je pojačao Zemun.
Od danas je ovaj rang našeg fudbala bogatiji za još jedno poznato ime. Bivši napadač Crvene zvezde i Borca iz Čačka Srđan Vujaklija odlučio je da karijeru nastavi u novosadskom Kabelu, ekipi koja se takmiči u Srpskoj ligi – Vojvodina.
On je prethodno nastupao za RFK Novi Sad i Mladost GAT, >> Pročitaj celu vest na sajtu Piplmetar.rs << pa neće menjati grad.
Vujaklija je najbolje partije pružao u Borcu iz Čačka, a u sezoni 2015/2016 postigao je 15 golova, što ga je preporučilo Crvenoj zvezdi.
Posebno se pamti njegova partija na Marakani, kada je sa Borcem naneo crveno-belima ubedljiv poraz u utakmici Kupa Srbije. Tada su Čačani slavili sa 5:0, a Vujaklija je posle postignutog gola „svirao violinu“.
Tokom 18 godina profesionalne karijere nastupao je još i za Veternik, Spartak, Hajduk iz Kule, Banat, Al Šabab, Proleter, Ordabasi, Gvangžua, Doksu i Rovaniemi.
Kabel je inače četvrti na tabeli Srpske lige – Vojvodina nakon 15 odigranih kola. Ima 27 bo
Opširnije
Izvor: Sportske NET
Pogledaj vesti o: Fudbal











