Izvor: HotSport.rs, 28.Sep.2017, 16:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

GOTOVO JE: Bajern otpustio Anćelotija!

Fudbalski klub Bajern Minhen otpustio je trenera Karla Ančelotija, preneo je portal eurosport.com pozivajući se na nemački Bild.

Predsednik Bajerna Karl-Hajnc Rumenige je ranije danas rekao da se će neko morati da „snosi posledice“ nakon sinoćneg poraza od Pari Sen Žermena u Ligi šampiona.
Bajern Minhen je sinoć u Parizu poražen od PSŽ sa 0:3, a prošlog petka je ispustio prednost >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << od dva gola na domaćem terenu protiv Volfsburga.
Ančeloti je na sinoćnoj utakmici izveo izmenjen sastav, na klupi je ostavio iskusne Franka Riberija, Arjena Robena i Matsa Humelsa, dok Žerom Boateng nije ni bio u ekipi.
Bajern trenutno zauzima treće mesto u Bundesligi sa 13 bodova, tri manje od lidera Borusije Dortmund.
Prema pisanju nemačkih medija, dosadašnji pomoćnik Anćelotija, Vili Sanjol, će u narednom periodu predvoditi Bavarce, a da je jedan od glavnih konkurenata za novog šefa stručnog štaba bivši trener Borusije Tomas Tuhel.
The post GOTOVO JE: Bajern otpustio Anćelotija! appeared first on HotSport - Najnovije sportske vesti - Sve na jednom mestu.
Pogledaj vesti o: Fudbal,   Liga Šampiona

Nastavak na HotSport.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.