Everton gradi novi stadion na dokovima Liverpula

Izvor: RTS, 24.Dec.2019, 15:47   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Everton gradi novi stadion na dokovima Liverpula

Fudbalski klub Everton predao je planove za izgradnju novog modernog stadiona na obalama reke Mersi, na dokovima Liverpula.
Ambiciozni vlasnik Evertona Farhad Moširi već godinama ulaže značajne svote novca u fudbalski klub, a sada je otišao i korak dalje – planira izgradnju novog stadiona.

Novi, ultramoderni stadion biće izgrađen na Bramli-Mur doku na obalama reke Mersi, a >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << planirano je da prima 52.000 posetilaca.
Everton je osnovan davne 1878. godine, osvojio je devet titula šampiona Engleske u istoriji, a samo četiri puta nije igrao najviši rang takmičenja.
Detaljni planovi predati su u ponedeljak, a nije objavljeno kada će početi radovi, niti kada će izgradnja novog stadiona biti završena.
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.