Izvor: RTS, 10.Nov.2022, 14:56
Dragan Stojković posetio manastir Ostrog pred početak Mundijala
Mitropolija crnogorsko-primorska saopštila je da je selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi posetio manastir Ostrog pred početak Mundijala.
Na praznik Svetog mučenika Nestora u manastiru Ostrog poklonio se moštima Svetog Vasilija Ostroškog Čudotvorca selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi.
Selektora fudbalske reprezentacije Srbije, Dragana Stojkovića, primio je arhimandrit Sergije >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << Rekić sa bratstvom manastira.
Iguman ostroški Sergije je tom prilikom poklonio ikonu Svetog velikomučenika Dimitrija i prigodne poklone legendi srpskog i jugoslovenskog fudbala koji se sa reprezentacijom priprema za odlazak na fudbalsko prvenstvu u Kataru, navodi se u saopštenju Mitropolije crnogorsko-primorske.
Mundijal počinje 20. novembra, a Srbija je u grupi sa Brazilom, Švajcarskom i Kamerunom.
Pogledaj vesti o: Fudbal
Duhovna snaga pred Mundijal: Piksi posetio manastir Ostrog!
Izvor: 24sedam.rs, 10.Nov.2022
Selektoru Orlova podarili ikonu Svetog velikomučenika Dimitrija





