Čukarički promašivao, Radnik odneo bod sa Banovog brda

Izvor: B92, 27.Sep.2021, 22:01

Završeno je 11. kolo Linglong Superlige utakmicom između Čukaričkog i Radnika iz Surdulice u kojoj nije bilo pobednika – 1:1 (1:1).

Dva tima priredila su veoma dobru fudbalsku predstavu u prvom poluvremenu, a suprotno tome nezanimljivu u drugom delu.

Dragan Đorđević, bivši trener Čuke, doveo je Surduličane na Banovo brdo sa namerom da agresivnim pristupom napadne i to mu se isplatilo u 16. minutu.

Tada je kapiten domaćeg tima Stefan Šapić >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << napravio kardinalnu grešku u svom kaznenom prostoru, izgubio loptu i Spasić je to iskoristio.

Od tog momenta Radnik se povukao, a Čukarički je napade krunisao u 27. minutu.

Asmir Kajević je promašio šansu posle koje je dosuđen korner, a nakon kog je isti igrao imao sreće da mu se lopta odbije na drugoj stativi gde ju je usamljen sproveo u prazan deo mreže.

U preostalih sat vremena uglavnom je napadao tim Saše Ilića, ali bezuspešno.

Ništa nije promenio ni ulazak u igru Đorđa Jovanovića, koji jeste imao dve dobre šanse, ali je rezultat do kraja ostao isti.