16:57
Izvor: Sportske.net

Pobeda domaćina na "Mapei" stadionu.

EPA-EFE/SERENA CAMPANINI

Sasuolo stigao do druge pobede u trećem kolu, Krotone bez bodova i na trećoj utakmici (4:1).

Domaćin je realizovao prvu opasnu šansu.

Dugo je Berardi vodio loptu i izgubio od odbrane gostiju, ipak Defrel stiže do nje i sjajno asistira svom kapitenu sa vođstvo u 14. minutu.

Usledila je bolja igra Krotone, Vulić, Ćigarini i Mesias su imali svoje šanse, ali je Konsilji bio odličan na golu domaćina.

Gosti stižu do 1:1 na početku drugogo dela igre. Bourabija pravi penal, Simi je sigurno realizovao najstrožiju kaznu za izjednačenje u 48. minutu.

Bio je penal i za domaće, odbrana Krotonea je igrala rukom u šesnaestercu. Kaputo vraća vođstvo u 58. minutu.

Do kraja susreta napadi Kaputa i Berardija, Kaputo uspeva da stigne do svog drugog gola na utakmici u 85. minutu. Sjajan lob napadača Sasuola i sigurna pobeda za prvo mesto na tabeli Serije A.

Lokateli produbljuje agoniju gostiju, Sasuolo završava meč sa ubedljivih 4:1.

Đuričić je odigrao ceo meč za domaće, dok je Vulić kod Krotonea zamenjen u 77. minutu.