Rusija - Zenit rutinski, novi problem za Marka Nikolića - kako postići gol?

21:28
Izvor: Sportske.net

Večeras odigrane još dve utakmice sedmog kola ruske Premijer lige.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Aktuelni šampion Zenit vratio se na lidersku poziciju pobedom na svom terenu nad ekipom Arsenala iz Tule, rezultatom 3:1.

Golovima Mostovoja u 25. i Dzjube šest minuta kasnije Zenit je brzo stekao značajnu prednost, koju je svojim golom u 60. minutu prepolovio Kovalev.

Do samog finiša meča trajala je nada gostiju u eventualno iznenađenje, ali u 87. minutu je sve dileme oko pobednika rešio Erokin, postavivši konačnih 3:1.

Nešto kasnije, sastali su se i Rostov i moskovska Lokomotiva, a u tom  susretu nije bilo pobednika. Meč je završen bez golova, 0:0, što je već drugi uzastopni meč koji je tim Marka Nikolića završio tim rezultatom. Prethodno je u prošlom kolu Lokomotiva igrala bez golova i sa Zenitom.

Još veći problem za srpskog stručnjaka na klupi Moskovljana je što je ovo već peti meč zaredom da je Lokomotiva bez pobede, pa sada zauzima tek deveto mesto na tabeli posle sedam kola.