Poluvreme - Dve strašne serije Efesa "ukanalile" Zvezdu, navijači ponavljaju samo JEDNU reč! (TVITOVI)

Autor: Ivan Cvetković
petak 31.01.2020.
19:43
Izvor: Sportske.net

Pristalice "crveno-belih" besne.

BETAPHOTO/MILOS MISKOV/MO

Nakon prvog poluvremena u 22. kolu Evrolige, košarkaši Crvene zvezde gube od lidera na tabeli Efesa rezultatom 51:30.

Nije dobro krenulo po "crveno-bele" pošto su Turci otvorili meč strašnom serijom 11:0, ali domaćin je nekako uspeo da smanji prednost do kraja četvrtine.

U drugoj deonici slična slika, nova serija Efesa 15:2 donela je gostima u jednom trenutku čak 24 poena prednosti, da bi posle dve četvrtine gostujuća ekipa imala plus 21.

Čini se da je već na poluvremenu utakmica praktično rešena, a s tim se slažu i pojedini navijači Crvene zvezde.

U kritikama ekipe Dragana Šakote dominira veoma teška reč - sramota.