Izvor: Sportske.net

Kanga i Plavšić postigli golove, ali nije bilo dovoljno za pobedu.

sparta.cz
sparta.cz

Dinamo Češke Budejovice su povele preko Šranca u 7. minutu utakmice, a domaći su pokušavali na sve načine da stignu do izjednačenja. Na kraju su i uspeli, i to iz penala koji je mnogima sumnjiv.

U 35. minutu izjednačenje preko Gelora Kange koji je iskoristio šansu koja mu se ukazala iz kaznenog udarca za 1:1.

Ipak, na odmor gosti odlaze uz prednost. Benjamin Čolić je uspeo da pogodi u 42. minutu za 1:2.

Igrao se 59. minut kada je došlo do novog izjednačenja. Napad Sparte je išao preko desne strane, Ganga je na kraju dodao do Plavšića koji je bio na levoj, a nekadašnji fudbaler Crvene zvezde uspeva da postigne gol za 2:2 na fenomenalan način.

Gosti su stigli do nove prednosti preko Ledeckog u 77. minutu, a onda je Benjamin Teteh postigao gol u 80. minutu za konačnih 3:3.