Poluvreme - Zvezda bez problema, šta navijači misle o Joveljiću? (TVITOVI)

18:50
Izvor: Sportske.net

Evo šta se dešavalo u prvom poluvremenu.

Beta/Branislav Božić/Mo

Pavkov je prvi koji je okušao svoj udarac, igrao se već 3. minut, u nastavku do 21. minuta još jedna šansa za Pavkova, potom i za Savića.

Nije ni Zemun bio bez prilike, pretili su i to preko Kukuličića, njegov udarac sa ivice kaznenog prostora je odbranio Borjan, golman Crvene zvezde koji je juče produžio ugovor sa timom.

Joveljić je propustio dobru priliku, Marin ga je sjajno proigrao, ali mladi napadač se nije najbolje snašao, šutirao je loše i rezultat je ostao 0:0.

Ne zadugo.

U 31. minutu Pavkov je oboren u kaznenom prostoru, Marin je uspeo da iskoristi svoju šansu za 1:0.

Upravo je Marin morao da napusti teren zbog povrede, videćemo u nastavku o kakvoj povredi se radi, a umesto njega je ušao u igru Ebesilio.

Igrao se 42. minut kada je Joveljić uspeo da postigne gol, njegov novi protiv Zemuna, ovoga puta je iskosa sa desne strane poslao loptu u suprotan ugao.

Čekamo drugo poluvreme, do tada pogledajte tvitove.