18:03
Izvor: Sportske.net

Prvog dana pravoslavne nove godine, srpski stručnjak na klupi MOL Vidija upisao sa svojim timom i prvu pobedu na zimskim pripremama.

Epa/Georgia Panagopoulou

Posle odlične jeseni, tokom koje je aktuelni mađarski šampion igrao u grupnoj fazi Lige Evrope, MOL Vidi će na proleće pokušati da odbrani tron na domaćoj sceni, gde posle prvog dela sezone ima pet bodova manje od vodećeg Ferencvaroša.

Ekipa Marka Nikolića pripreme obavlja u Španiji, gde je danas u prvoj kontrolnoj utakmici savladala nemački Kajzerslautern rezultatom 2:0.

Meč je odigran u Koinu, na stadionu ''Hose Burgos'', a pobedu Nikolićevom timu svojim pogocima doneli su Juhaš u 14. i Hodžić u 48. minutu.

Naš Marko Šćepović bio je u startnoj postavi MOL Vidija, odigrao je prvo poluvreme.