Izvor: Sportske.net

Odigrane su tri utakmice u okviru Serije A u standardnom terminu od 15 časova.

EPA
EPA

Frozinone ne pobeđuje kod kuće, i danas su ispustili bodove iako su vodili duže od 60 minuta.

Već u 14. minutu Kasata je postigao gol za 1:0, imali su domaći igru i za 2:0, ali drugi gol nismo videli.

Umesto toga, Farijas uspeva da savlada domaćeg golmana i da donese bod Kaljariju u 77. minutu.

Barela je dobio crveni karton u finišu meča, ni to nije pomoglo Frozinoneu da stigne do sva tri boda po prvi put u ovoj sezoni Serije A.

Sasuolo za koji je Đuričić igrao u drugom poluvremenu je rasturio u igri ekipu Udinezea, ali gol nisu postigli. Imali su veliki broj šansi, niti jednu nisu iskoristili.

Najzanimljivije je bilo u Torinu, tamo je domaći Torino dočekao Đenovu i gubio je od 36. minuta utakmice iako je od 28. minuta imao igrača više (Romulo dobio dva žuta kartona).

Kuame je u 36. minutu doneo gostima prednost, a do kraja poluvremena dva gola u mreži Đenovljana.

Prvo je Ansaldi u drugom minutu nadoknade postigao gol, da bi tri minuta kasnije, u petom minutu nadoknade Beloti iz penala savladao Radua za konačnih 2:1.

Lukić ponovo bez šanse danas, na drugoj strani Darko Lazović igrao čitav meč.