Ranjeni Zrenjaninac uspešno operisan

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 29.Jun.2012, 17:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ranjeni Zrenjaninac uspešno operisan

NIŠ -

Lekari Klinike za urologiju Kliničkog centra u Nišu su uspešno operisali Žarka M. iz Zrenjanina koji je u incidentu na Merdaru zadobio ustrelnu ranu u predelu karlice, rečeno je danas Tanjugu u Kliničkom centru.

Operacija je trajala nekoliko sati, a pacijent je sada vitalno stabilan i uspešno se oporavlja, rekao je Tanjugu koordinator za medije Kliničkog centa Marko Smiljković.

Žarko M. (20) iz Zrenjanina povređen je vatrenim >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << oružjem u jučerašnjem incidentu kod Merdara.

On je u niški Klinički centar primljen sa ustrelnom ranom od vatrenog oružja, koja je zahvatila karlicu i urogenitalni trakt.

U sukobu grupe Srba sa pripadnicima kosovske policije na administrativnom prelazu Merdare povređeno je 20 Srba.
Pogledaj vesti o: Zrenjanin,   Merdare

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.