Izvor: Kurir, 03.Avg.2011, 14:12 (ažurirano 02.Apr.2020.)
LEKOVI I KISEONIK STIGLI U SRPSKE ENKLAVE
BEOGRAD - Ministar zdravlja Srbije Zoran Stanković izjavio je danas da su prve količine lekova i kiseonika stigle u zdravstvene centre u srpskim enklavama na Kosovu, a da će danas krenuti nova količina lekova za sve zdravstvene centre na Kosovu.
Stanković je rekao da će iz Fonda za zdravstveno osiguranje biti isplaćeno 9,8 miliona dinara za dugove zdravstvenog centra u Kosovskoj Mitrovici.
Pogledaj vesti o: Autonomna pokrajina Kosovo i Metohija
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















