Vice: Proverili smo jesu li Pančevci najlošiji vozači

Izvor: B92, 07.Mar.2015, 18:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vice: Proverili smo jesu li Pančevci najlošiji vozači

Ja sam dobar vozač. Tvrdim. Kako to? Prvih šest godina vozačkog staža harao sam srpskim putevima u celokupnom zastavinom asortimanu proizvedenom na ovim prostorima. Stojadin, pa 128-ica, na kraju jugo 45, prvi auto koji sam sebi priuštio.

Tek što sam položio, morao sam da rešim razne logičke zagonetke, poput održavanja na uzbrdici u Takovskoj bez ručne koja nije radila. Sad će svako reći „big deal, držiš kočnicu, u čemu je problem?". Problem je u tome što mi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << se auto gasio u leru, tako da sam konstantno morao da držim obe noge na tri papučice.

Kada naučiš da voziš u bilo čemu sa zastavinim znakom, automatski dobijaš ultimate expirience za saobraćaj i posle toga je sve lako. Slavija deluje kao prvi nivo Froggera. Pored svega, imam i oko 200,000 izvozanih kilometara za skoro deset godina i nekoliko internacionalnih road tripova. Znam kako da se izborim za prestrojavanje, a da ne budem potpuni džukac, gde mogu da napravim prekršaj da bih išao prečicom, kada se koji semafor otvara i gde mogu da vozim žutom trakom a da ne najebem.

E sad, kad smo se složili da sam dobar vozač, treba da kažem i da sam iz Pančeva. I da vozim auto sa pančevačkim tablama. Da li i dalje mislite da sam dobar za volanom?

Nastavak priče pročitajte na Vice.com/rs

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.