Izvor: Nezavisne Novine, 25.Jan.2015, 14:19 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U nedjelju Dani zime na Kozari
U organizaciji grada Prijedora i lokalne Turističke organizacije, u nedjelju, prvog februara, na Mrakovici će biti održana deveta po redu privredno – turistička organizacija „Dani zime na Kozari“.
Dan ranije, 31. januara, u organizaciji Kluba ekstremnih sportova „Albatros“ održaće se i tradicionalni planinarski marš, od Rajkovića do Mrakovice.
I ove godine na Mrakovici biće organizovana gastro i sportska takmičenja, a učesnici dolaze iz svih krajeva Potkozarja, >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << ali i okoline.
Novina je da će ove godine, osim takmičenja u pripremanju kotlića ugostiteljskih škola, planinarskih društava i odreda izviđača, biti organizovano i gastro takmičenje lovačkih udruženja, piše RTRS.
Nastavak na Nezavisne Novine...









