Rusi nemaju ama baš nikakav problem što je napolju -24C

Izvor: B92, 28.Nov.2017, 13:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rusi nemaju ama baš nikakav problem što je napolju -24C

To što je kraj novembra neće sprečiti Ruse da veselo trče u kupaćim kostimima, plivaju i valjaju se u snegu na minus 24 stepena.

Nije tajna da Rusi dobro podnose hladnoću, a grupa plivača iz Irkutska blizu Bajkalskog jezera to je još jednom dokazala.

Skoro 20 takmičara učestvovalo je u trci 24. novembra obeležavajući Dan ’ledenih’ plivača.

Predstavnik kluba Endri Bugaj rekao je da ovaj događaj ima za cilj da privuče pažnju lokalnog stanovništva i uputi ih na zdraviji način života.

Pogledajte kako je to izgledalo.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.