Preživeo udar groma: Mladen sada proslavlja dva rođendana VIDEO

Izvor: B92, 17.Avg.2020, 11:48

Preživeo udar groma: Mladen sada proslavlja "dva rođendana" VIDEO

Čudne su ljudske sudbine. Neko nastrada iz čista mira, a nekome ni grom ne može ništa. Jedan od takvih je Mladen Tomović iz sela Koštunići, koji je preživeo udar groma, dok je njegov konj Kokan imao manje sreće.

Mladen Tomović krenuo je da veže konja, ali strahovita eksplozija onesvestila je i njega i Kokana.

"Ja sam išao da ostavim konja u štali, i ničega se više ne sećam. Sećam se samo da je bila kiša, provala oblaka, i jedno 40 minuta posle, ja sam >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << se osvestio", objasnio je Tomović.

"Ja sam bila u drugom stanju, grmelo je, grom je pukao, a njega nije bilo. Pošla sam da ga tražim, i našla sam ga kako puzi ka kući", kaže Ljiljana, Mladenova supruga.

Svake godine, otprilike u ove dane, Mladen zato slavi kao da mu je drugi rođendan. Pozove komšije i prijatelje, i nikada ne zaboravlja koliko je sreće imao.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.