Izvor: B92, 09.Okt.2012, 21:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pobedio u jedenju insekata i potom umro
Čovek sa Floride onesvestio se i umro nakon što je pobedio na takmičenju u jedenju bubašvaba.
Tridesetdvogodišnji Edvard Arčbold prijavo se na takmičenje u jedenju raznih insekata i crva u prodavnici reptila, a pobedniku je obećan piton.
Međutim, nakon što je pobedio pojevši desetine insekata, Arčiboldu je pozlilo. Ubrzo je povratio i pao u radnji. Po dolasku u bolnicu lekari su samo mogli da proglase smrt.
Nijedan drugi takmičar nije prijavio da mu je pozlilo, sudeći po policiji.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
Pobedio u takmičenju u jedenju bubašvaba i umro
Izvor: Radio 021, 09.Okt.2012
Čovek sa Floride onesvestio se i umro nakon što je pobedio na takmičenju u jedenju bubašvaba.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.

















