Ova žena kao da ne stari: Glumica u sedmoj deceniji oduševljava izgledom

Izvor: B92, 06.Apr.2018, 20:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ova žena kao da ne stari: Glumica u sedmoj deceniji oduševljava izgledom

Američka glumica i mizičarka Linda Karter, koja se proslavila ulogom u filmu “Čudesna žena“ danas ima 66 godine, a njen izgled izaziva divljenje.

Za svoj veliki uspeh i angažovanje u svetu glume, Linda Karter je nedavno nagrađena zvezdom na holivudskoj stazi slavnih.

Holivudska zvezda se na svečanoj ceremoniji pojavila u društvu svog bliskog prijatelja, generalnog direktora medijske kuće CBS Leslija Munvesa, a svi su ostali oduševljeni njenim mladolikim >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << izgledom.

Linda, koja je inače bila mis Sjedinjenih američkih država, blistala je u maloj crnoj haljini koja je otkrila njenu zavidnu liniju.

“Nekad se čini nemogućim da se u industriji zabave nalazim već 50 godina“, kazala je Linda i zahvalila se svim gostima koji su došli da je podrže.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Glumica u sedmoj deceniji oduševljava izgledom

Izvor: Nezavisne Novine, 07.Apr.2018, 10:24

Američka glumica i mizičarka Linda Karter, koja se proslavila ulogom u filmu "Čudesna žena" danas ima 66 godine, a njen izgled izaziva divljenje...Za svoj veliki uspjeh i angažovanje u svijetu glume, Linda Karter je nedavno nagrađena zvijezdom na holivudskoj stazi slavnih...Holivudska zvijezda...

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.