Nestalu drogu platio životom?

Izvor: B92, 20.Apr.2019, 16:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nestalu drogu platio životom?

Otkriveno zbog čega je glumac, koji je igrao mafijaša, ubijen hicem u glavu na kućnom pragu.

Bredli Volš (42) ubijen je ispred svoje kuće u Edinburgu, a sada policija otkriva zbog čega se zamerio lokalnim kriminalcima.

Naturščik koji je igrao gospodina Dojla u filmu "Trejnspoting 2" ubijen je zato što je "izgubio" pet kilograma droge, prenosi "Dejli mejl".

"Tri kilograma heroina i dva kilograma kokaina su bili njegova odgovornost, mada nije jasno gde >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ih je držao, u kući ili negde drugde. Pošto je ta droga, vredna 130.000 funti, nestala, Volš je morao da plati životom," rekao je izvor iz istrage.

Volš je ranije otvoreno govorio o tome da se bavio sitnim kriminalom, kao i reketiranjem, i da je zbog toga robijao. Ipak, tvrdio je da se po izlasku iz zatvora okrenuo normalnom životu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.