Izvor: B92, 03.Feb.2014, 20:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kristin Skot Tomas raskrstila sa filmom?
Britanska glumica Kristin Skot Tomas otkrila je da želi da prekine filmsku karijeru.
U intervjuu koji je dala londonskom listu Gardijan, ona je navela da "više nije sposobna da snimi nijedan drugi film".
"Sve mi je to postalo tako dosadno. Zato prekidam", objasnila je 53-godišnja glumica koja se proslavila ulogama u ostvarenjima poput "Četiri venčanja i sahrana" i "Engleski pacijent".
Ova Britanka, koja perfektno govori francuski jezik, majka troje dece, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << smatra da je "život previše kratak" da bi se traćio na stvari koje joj više ne odgovaraju.
"Često su od mene tražili da igram u filmovima kako bi im dala neku težinu. Daju mi malu ulogu za koju znaju da ću je odigrati kako valja i dobro se isplakati", navela je Skot Tomas.
"Ne želim više to da radim", rekla je ona, kritikujući posebno američki film. "Ne mogu više da podnesem da satima sedim u velikoj, luksuznoj prikolici, čekajući i dosađujući se", istakla je glumica.
Skot Tomas je, međutim, rekla da će nastaviti sa glumom u pozorištu koja joj očigledno trenutno više odgovara.















