Ima samo šest meseci, a već je bila kod frizera / FOTO / VIDEO

Izvor: B92, 23.Jul.2018, 18:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ima samo šest meseci, a već je bila kod frizera / FOTO / VIDEO

Čanko je šestomesečna devojčica iz Japana koja je postala pravi hit na internetu, zahvaljući svojoj frizuri. Kosa joj je dugačka i nestvarno bujna, zbog čega ona izaziva pažnju i oduševljenje gde god da se pojavi.

Slatka Čanko se rodila sA mnogo više kose nego prosečne bebe, a dok je napunila šest meseci života izrasla joj je već prava mala "griva".

Zanimljivo je i da je, iako tako mala, već bila kod frizera.

Njena mama počela je da objavljuje fotografije devojčice na Instagramu a ljudi su je odmah zavoleli, pa tako sada Čanko na Instagramu prati više od 80.000 ljudi.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.