Hrana je buđava, sir pun insekata: Ogromni problemi u bivšem Mekdonaldsu u Rusiji FOTO

Izvor: B92, 08.Jul.2022, 11:02

"Hrana je buđava, sir pun insekata": Ogromni problemi u bivšem Mekdonaldsu u Rusiji FOTO

Posle napornog radnog dana seli ste u omiljeni restoran i poručili hranu, ali vas je dočekalo neprijatno iznenađenje. Buđava hrana i insekti koji gamižu po njoj. Upravo to se dogodilo gostima restorana "Ukusno i tačka"

Mekdonalds se sredinom junapovukao iz Rusije nakon više od 30 godina poslovanja zbog rata u Ukrajini.

Novi ruski vlasnik preimenovao je bivše restorane grupe Mekdonalds u ovoj zemlji u "Ukusno i tačka". Ipak, sudeći prema reakcijama gostiju daleko >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je to od ukusnog. I tačka.

Gostima restorana "Ukusno i tačka", lanca koji je zamenio Mekdonalds u Rusiji nakon što se ova korporacija povukla iz zemlje, poslužena je hrana od koje se bukvalno prevrće želudac.

Na meniju: buđavi hamburgeri i sir pun insekata.

Da ne bude samo stvar spekulacije, nezadovoljne mušterije su fotografije obroka podelile na Tviteru.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.