Haiti: Broj žrtava se popeo na 2.189

Izvor: B92, 19.Avg.2021, 07:23

Haiti: Broj žrtava se popeo na 2.189

Port o Prens -- Broj poginulih u razornom zemljotresu na Haitiju popeo se na 2.189, saopštile su danas lokalne vlasti.

U sredu uveče došlo je do novih potresa, pa su se zgrade tresle u gradu na jugu ove karipske države, Les Kajesu, javlja Rojters.

Poplave i obilne padavine prethodnih dana usporile su napore spasilaca da pronadju preživele i da pomognu osobama koje su ostale bez domova, hrane i vode.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << />
Snažan zemljotres jačine 7,2 stepena pogodio je Haiti u subotu, a osim 2.189 poginulih, povredjeno je nekoliko hiljada ljudi.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Broj poginulih u zemljotresu na Haitiju porastao na 2.189

Izvor: N1 televizija, 19.Avg.2021

Broj poginulih u zemljotresu magnitude 7,2 koji je u subotu pogodio Haiti popeo se na 2.189, saopštile su lokalne vlasti civilne zaštite.

Nastavak na N1 televizija...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.