Džej Liga se nastavlja 23.aprila

Izvor: B92, 22.Mar.2011, 15:30   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Džej Liga se nastavlja 23.aprila

Fudbalsko prvenstvo Japana biće nastavljeno 23. aprila posle pauze zbog zemljotresa i cunamija, saopštili čelnici Džej lige.

Utakmice prve i druge lige prekinute su 5. marta, pa će pet propuštenih kola biti odigrano u julu.

Klubovi Kašima, Sendai i Mito igraće kao domaćin na neutralnom terenu dok se ne srede njihovi stadioni koji su uništeni u

>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << zemljotresu.

U prvenstvu Japana odigrano je tek jedno kolo, a titulu je prošle sezone osvojila Nagoja koju sa klupe predvodi srpski trener Dragan Stojković.
Pogledaj vesti o: Fudbal,   Dzej

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.