Izvor: Blic, 19.Jun.2015, 22:32 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Hapšenje u Sokobanji zbog teških krađa
Zadržavanje do 48 sati određeno je M. P. (31) i R. P. (25) iz Niša zbog sumnje da su izvršili dva krivična dela teška krađa u Sokobanji, saopštila je Policijska uprava u Zaječaru.
Osumnjičeni se terete da su, u toku noći, obili jednu prodavnicu u Sokobanji, a dok su obijali drugu, na osnovu dojave, policija ih je zatekla na licu mesta.
Protiv njih će biti podneta i krivična prijava za krivično >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << delo sprečavanje službenog lica u vršenju službene radnje, jer su, kako se navodi u saopštenju, "ometali hapšenje".
Uhapšeni će sutra biti sprovedeni uz krivičnu prijavu nadležnom tužilaštvu.
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.



























