Žestoke prozivke: Oskarovka protiv rijaliti cice!

Izvor: Mondo, 21.Mar.2018, 21:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Žestoke prozivke: Oskarovka protiv rijaliti cice!

Dženifer Lorens uvredila rijaliti zvezdu Lalu Kent, ova "raspalila" po njoj!

Oskarovka Dženifer Lorens gostovala je nedavno na televiziji Bravo i jednu od učesnica njihovog rijalitija "Vanderpump rules" Lalu Kent, nazvala pogrdnim imenom (žargonskim izrazom za ženski polni organ).

"Ona je prava .....", rekla je Dženifer Lorens u emisiji i objasnila da je to zato što se druži s ljudima koje inače mrzi.

Lali Kent nije trebalo dugo da čuje šta je oskarovka >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << rekla za nju, a onda osula paljbu po njoj:

"Stvarno?! Pričamo o istoj ženi koja se zalaže za prava žena, a onda jednu ženu nazove tako? Drago mi je što su joj dva poslednja filma pukla na blagajnama, a što se nje tiče imam i ja nešto da kažem: Kosa joj je užasna, lice debelo i stvarno bi trebalo da prestane da pije".

Pijana na dodeli Oskara!

Eto.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.