Zadovoljni smo suđenjem

Izvor: Mondo, 17.Sep.2018, 09:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Zadovoljni smo suđenjem"

Pevačica je dala iskaz pred sudom u slučaju koji se vodi protiv njenog bivšeg supruga Luke Lazukića.

Pred sudom u Beogradu nastavljaju se saslušanja u slučaju protiv biznismena Luke Lazukića, optuženog da je u aprilu nasrnuo na tadašnju suprugu, pevačicu Natašu Bekvalac.

Bekvalčeva i Lazukić su došli sa desetak minuta razmaka, i oboje poveli po četiri pravna zastupnika.

"Zadovoljni smo suđenjem. Nataša je dala svoj iskaz, a sledeće suđenje >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << zakazano je za 1. novembar i to je sve što možemo sada da kažemo", rekao je advokat Nataše Bekvalac, prenosi "Kurir".

Par se početkom jula prvi put sreo na sudu, kada je Nataša došla na saslušanje iako nije bila u obavezi. Krajem tog meseca, Lazukić se pojavio pred sudom gde je odbio da odgovara na pitanja Natašinih advokata.

Lazukić je u međuvremenu podneo prijavu zbog pretnji koje mu je Natašin otac Dragoljub Bekvalac uputio gostujući u emisiji "Da, možda, ne", ali je ta prijava odbačena pre mesec dana.

Lazukić je optužen za krivično delo nasilje u porodici za koje je zaprećena kazna od tri meseca do tri godine zatvora.

Lazukić je dobio zabranu prilaska pevačici sa kojom ima kćerku Katju, koja je u trenutku incidenta imala svega šest nedelja. Nakon što je prijavila supruga zbog nasilja, Bekvalčeva se navodno iz Beograda vratila u Novi Sad sa malenom Katjom i jedanaestogodišnjom kćerkom Hanom iz braka sa Danilom Ikodinovićem. Dva meseca nakon incidenta, vratila se na scenu i počela da ponovo nastupa. U međuvremenu, određeno je da je Luka njihovu kćerku može da viđa jednom nedeljno u Centru za socijalni rad, i bivši supružnici pridržavaju se tog dogovora.

Pogledajte još - Nataša prijavila pretnje!

Nastavak na Mondo...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.