Izvor: Blic, 14.Jun.2011, 21:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Vilijam nosi veći šešir nego Kejt
Princ Vilijam i princeza Ketrin učestvovali su u još jednom zvaničnom događaju, poznatom kao Dan podvezice, koji se održava u čast reda vitezova podvezice. Ono što je prilikom ovog događaja privuklo više pažnje od njihovih nasmejanih lica svakako su bili njihovi šeširi.
Princ Vilijam je pripadnik ovog reda vitezova, te je učestvovao u zvaničnoj povorci, dok ga je Kejt posmatrala sa ostalim članovima kraljevske porodice. A Vilijam je uspeo da zaseni svoju dragu, budući >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << da je njegov šešir ukrašen perjem bio i mnogo veći i raskošniji od ekstravagantne kreacije Filipa Trejsija, koju je nosila Kejt. Vitezovi reda podvezice prodefilovali su u raskošnim uniformama, a procesija je privukla pažnju stotina posmatarača koji su se okupili oko kapele Svetog Đorđa.
Ponovo su svi pogledi bili uprti u mladu princezu, koja je, uprkos gustom rasporedu obaveza, izgledala sveže, odmorno i veoma elegantno u sivo-plavoj haljini i mantilu odgovarajuće boje. Tokom vikenda, Vilijam i Kejt bili su gosti prinčevog dede, princa Filipa, koji je rešio da okupi sve svoje unuke povodom proslave njegovog 90. rođendana i odvede ih na večeru u jedan od najekskluzivnijih britanskih restorana.
Vilijam i njegov otac, princ Čarls
Kraljica Elizabeta Druga i princ Filip organizovali su ovo porodično okupljanje u restoranu „The Waterside Inn”, u malom mestu Brej u Berkširu. Večeri su, pored mladog bračnog para, prisustvovale i princeze Evegenija i Beatrisa, kćerke princa Edvarda, kao i Zara Filips, kćerka princeze Ane, te Zarin brat Piter sa suprugom, a jedino je nedostajao princ Hari.
Inače, ove nedelje počela je i čuvena manifestacija Rojal Askot, koju su osnovali članovi kraljevske porodice još početkom 18. veka i koja predstavlja najprestižniji konjički spaktakl. Rojal Askot prate događaji na kojima je obavezno i tradicionalno prisustvo kraljevske porodice, a ove godine svi očekuju da Kejt zaseni sve ostale dame, budući da Rojal Askot važi i za najraskošniju reviju šešira. U međuvremenu, obavljaju se i poslednje pripreme pred dolazak Vilijama i Kejt u Kanadu, a potom i u Ameriku, a kalifornijske vlasti se nadaju da će im poseta kraljevskog para obezbediti veću turističku posetu tokom leta.
Povezane vesti: Kejt: Apsolutno uživam u braku Kejt i Vilijam zvezde slavlja Kejt zvezda bala u Londonu Vilijam se seli u kuću u kojoj je živela lejdi Di Menadžer porodice Midlton: Pipa je dobra riba!
Vilijam i Kejt prošetali šešire(FOTO)
Izvor: S media, 15.Jun.2011, 18:42
Novopečeni kraljevski par, Kejt Midlton i princ Vilijam, prisustvovali su još jednom u nizu zvaničnih događaja, čuvenom “Danu podvezica”, koji se odigrava u čast reda vitezova podvezica. Ali ono što je svakako privuklo najveću pažnju, to su njihovi šeširi, a mediji su se prvi put složili...




















