Vil Smit i Mark Valberg: Milion dolara za boks meč!

Izvor: S media, 27.Dec.2010, 17:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vil Smit i Mark Valberg: Milion dolara za boks meč!

Holivudska bokserska asocijacija ponudila je glumcima Vilu Smitu i Marku Valbergu da ukrste pesnice u bokserskom ringu, ali u stvarnom životu, a ne na filmu.

Izbor na ovu dvojicu glumaca pao je iz razloga što iza sebe imaju uloge boksera u kojima su se odlično snašli.

- Ovo je sjajna prilika da se obe zvezde bore u Superboulu holivudskog boksa te doniraju milione dolara svojim omiljenim humanitarnim organizacijama - izjavio je Dejmon Feldman iz bokserske asocijacije poznatih.
>> Pročitaj celu vest na sajtu S media << />
Feldman bi voleo da se ovaj boks meč održi krajem februara meseca u Las Vegasu.

- Ne želimo da njih dvojica jedan drugome orkinu glavu, već da uđu u ring i malo se zabave. Čisto da protegnu šake- naveo je Feldman.

Vil Smit je igrao legendarnog Muhameda Alija, dok američka bioskopska publika trenutno gleda film "Borac" o irskom bokseru Mikiju Vordu, koga igra Mark Valberg.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.