Izvor: Cafe.ba, 13.Mar.2015, 19:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VIDEO: U novoj parodiji Appleov inženjer objašnjava šta je novi MacBook (i što nije)
Dva koraka naprijed, jedan korak natrag. U povijesti iteracija Appleovih proizvoda, ovo se neprestano događa.
iMac se suludo stanjio, ali ostao je bez optičkog diska, iPad 3 dobio je Retina zaslon, ali je malo teži, a iPhone 6 je izuzetno tanak i ima sjajnu kameru, ali je ispupčena...itd.
Najnovije gubljenje jedne kvalitete na račun druge dogodilo se ovaj tjedan. Novi MacBook je gotovo nevjerojatno tanak, ali ima samo jedan priključak (port), stariju prednju kameru >> Pročitaj celu vest na sajtu Cafe.ba << i sporiji procesor. I tako dalje. Mnogima se ovo čini kao "jedan korak naprijed i dva koraka natrag".
To je očito cijena progresa. Biste li željeli imati MacBook koji je tako tanak, teži jako malo i moćan je kao MacBook Pro? Naravno da bi. Vjerojatno ćemo ga i dobiti za koju godinu. Ali, treba vremena. Možemo stoga čekati ili se zadovoljiti onime što smo upravo dobili od Applea. To je u neku ruku kao da imate kolač, ali ga ne možete pojesti, piše Business Insider.
U novoj parodiji na internetu, "Appleov inženjer" objašnjava novi MacBook.
Video je fantastičan!
Pogledajte kako je zapravo tekao dizajnerski proces koji je na kraju doveo do najnovijeg MacBook prijenosnika:






