Izvor: Radio 021, 18.Jun.2015, 15:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
VIDEO: Robi Vilijams zapalio Ušće
Popularni pevač Robi Vilijams održao je sinoć koncert na Ušću u Beogradu pred 33.000 posetilaca iz Srbije i širom Evrope.
Koncert Vilijamsa počeo je nešto pre 22 časa. Pre toga su, kao predgrupe, nastupili ovogodišnja predstavnica Srbije na pesmi Evrovizije Bojana Stamenov i grupa Perpetum Mobile. Posle njih su binu preuzeli učesnici ovogodišnjeg X faktora i bend 2 Cellos.
Početak koncerta obeležio je hit ovog pevača "Let me entertain you", ali i manja >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio 021 << zabuna o njegovom obraćanju publici. Kako su preneli pojedini mediji, pevač je publiku pozdravio rečima "Dobro veče, Zagreb", što je izazvalo negodovanje na društvenim mrežama. Potom su pojedinci prisutni na koncertu naveli da pevač uopšte nije spominjao Zagreb, već je na srpskom jeziku izgovorio "zdravo".
Vilijams je publiku zabavio energičnim izvođenjem svojih najvećih hitova "Bodies", "Feel", "Come undone", "Kids", "Millenium", dok je za sam kraj koncerta ostavio "Angels" i "She's the one". Tokom koncerta je videom uključio i svoju ćerku i sina, što je izazvalo ovacije u publici.
Takođe je jedna srećna obožavateljka dobila i pravi poljubac.
Po završetku nastupa, na zvaničnom tviter nalogu Vilijamsa osvanula je poruka.
Pogledajte deliće atmosfere sa koncerta.




















