Umesto večere žene sve češće piju vino

Izvor: 011vodič.com, 11.Feb.2015, 22:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Umesto večere žene sve češće piju vino

Stručnjaci upozoravaju da sve veći broj žena smanjuje unos hrane da bi mogle više vina da popiju.
“One koje su opsednute brojanjem kalorija često će se odreći hrane da bi mogle da pij”, kaže za “Dejli mejl” Psihijatar Adrijen Ki.
On objašnjava da je u tome najgore saznanje da će više žena piti na prazan želudac, čime će efekti alkohola biti maksimalni.
“Reklamiranje brojanja kalorija za većinu je pozitivna stvar, ali može da šteti onima koji boluju od >> Pročitaj celu vest na sajtu 011vodič.com << nekog oblika poremećaja u ishrani.
Oboleli često izjavljuju da neće da jedu jer se čuvaju za čašu vina koja sadrži oko 130 kalorija, dok krigla piva sadrži 200 kalorija.”

The post Umesto večere žene sve češće piju vino appeared first on 011VODIC.COM.

Nastavak na 011vodič.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 011vodič.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 011vodič.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.