Tom Henks: Tramp je neuko, egocentrično blebetalo

Izvor: N1 televizija, 14.Okt.2016, 11:44   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tom Henks: Tramp je neuko, egocentrično blebetalo

Američki glumac Tom Hanks nije previše birao reči odgovarajući na pitanja o republikanskom kandidatu za Belu kuću Donaldu Trampu, nazvavši ga "neukim egocentričnim blebetalom".

Henksu, velikom donatoru američke Demokratske stranke, u Rimu će biti dodeljena nagrada za životno delo.

Na novinarska pitanja o izboru Trampa za američkog predsednika povukao je paralelu između njega i bivšega italijanskog premijera Silvija Berluskonija.

Kazao je da je >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << u trci za predsednika države u njegovoj domovini i ranije među kandidatima bilo upitnih i spornih imena, ali da ipak nikada nisu izabrani, jer Amerikanci nisu želeli budućnost kakvu su im oni nudili i da će  sigurno biti i ovaj put.

Duhovito imitirajući engleski s italijanskim akcentom novinara okupljenih na konferenciji koji su ga pitali: "Tome, Tome, a zašto Tramp? Zašto Tramp?", odgovorio je: "Pa vi ste Italijani... shvatiće te. A zašto Berluskoni? Zašto?"

"Mnogi delovi sveta susreću se s brojnim problemima koji se ponekad čine nepremostivim. Kad se Amerika povremeno suoči sa sličnim problemima, kao sada, nikada ne izabere neko neuko egocentrično blebetalo", kazao je ovaj dvostruki oskarovac.

Nastavak na N1 televizija...



Povezane vesti

Tom Henks: Tramp je neuki, egocentrični brbljivac

Izvor: Blic, 14.Okt.2016

Američki glumac Tom Hanks nije previše birao reči odgovarajući na pitanja o republikanskom kandidatu za Belu kuću Donaldu Trampu, nazvavši ga "neukim egocentričnim brbljivcem"...Henksu, velikom donatoru američke Demokratske stranke, u Rimu će biti dodeljena nagrada za životno delo...a novinarska...

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.