Izvor: 011vodič.com, 18.Avg.2019, 19:58

TUŽNA PREMIJERA Lajpcig pregazio novajliju (VIDEO)

Dugo su navijači malog kluba iz nemačke prestonice čekali bundesligašku premijeru. Dočekali su je, ali će brzo poželeti da je zaborave: Union Berlin – Lajpcig 0:4 (0:3).
Na meču argentinske lige Lanus – Velez, naša kladionica nudi kvotu 4.50 za igru 2-2.
Gost, koji je već godinama u vrhu nemačkog fudbala, stigao je do prednosti u 16. minutu. Halstenberg je lako prošao, imao vremena da se namesti i da lepim udarcem pogodi mrežu. Sabicer je duplirao vođstvo, a prva zvezda Lajpciga Timo Verner zaključio stradanje domaćina u prvom poluvremenu.

Reakcija odbrane Union Berlina u sve tri situacije bila je katastrofalna i apsolutno nedostojna nemačke elite.