Španci traže milionera koji je izgubio tiket

Izvor: Studio B, 18.Sep.2013, 13:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Španci traže milionera koji je izgubio tiket

Španske vlasti su u potrazi za dobitnikom na lotou, milionerom, koji je izgubio tiket.

Vlasti grada Korunja na severu Španije traže osobu koja je kupila tiket za loto, i dobila 4,7 miliona evra, ali je tiket izgubila još u radnji.

 

Posle bezuspešnog pokušaja da kupca nadju, vlasti su uputile zvaničcnu molbu da im se kupac tiketa javi.

 

U toj molbi su upozoreni prevaranti da će svako ko se prijavi da je kupac, to morati i da dokaže: vlasti nisu navele lokaciju radnje, niti kada je tiket nadjen.

Nastavak na Studio B...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Studio B. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Studio B. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.