Izvor: S media, 11.Avg.2011, 23:54 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Sonja Vuksanović: Nisam razmažena trudnica! (FOTO)
Supruga Ace Lukasa otputovala je u Nemačku gde će se i poroditi. Iako mnogi misli da je razmažena trudnica jer joj Aca udovoljava u svemu, Sonja kaže da nije preterano zahtevna.
Sonja je već u Leverkuzenu gde i planira da na svet donese svoju drugu ćerkicu Viktoriju. Iako je termin 25.avgust svi u njenom okruženju pa i sama Sonja su ubeđeni da će beba "doći" koji dan ranije.
Lukasova žena otišla u Nemačku na porođaj!
Alki ne daju da usvoji dete! >> Pročitaj celu vest na sajtu S media <<
Kejt Midlton imala pobačaj!?
- Beba već ima 3200g, a sa toliko sam rodila i Sofiju, a i mene moja majka - kaže Sonja za S media portal i dodaje:
- U Nemačkoj se neću preterano dugo zadržavati jer Sofija kreće u školu. Doćićemo u Beograd ćim završimo sve neophodne preglede i naravno kada beba dobije od doktora dozvolu da putuje.
Iako je u poslednjim mesecima trudnoće, Sonja je bila i na letovanju u Turskoj, ali stigla je i da "skokne" do Crne Gore, gde je Aca imao nekoliko vezanih nastupa.
- Budva je naša neizbežna destinacija. Aca je tokom celog leta radio, a dešava se da se da se ne vidimo i po nekoliko dana, ali radvojenost ima svoje prednosti- kaže Sonja.
- Mnogi misle da sam razmažena trudnica i da stalno nešto zahtevam, činjenica je da mi Aca ispunjava svaku želju, ali nisam preterano zahtevna - sa osmehom dodaje gospođa Vuksanović
I dok sitno broji dane do trenutka kada će svoju malu Viktoriju držati u naručju, starija ćerka Sofija pomaže joj u svemu.
- Po ceo dan skitamo i kupujemo krpice za Viktoriju. Sofija je neumorna i kupila bi svojoj mlađoj sestri sve što joj se dopadne. Mene stomak malo usporava, ali pratim je u stopu - priča Sonja
U međuvremenu Sofija koristi svaku priliku da svoje drugarice na Fejsbuku obavesti o svemu što je vezano za prinovu, pa je tako na svoj profil okačila i dve fotografije na kojima su haljinica i baletankice za njenu mlađu sestricu.















