Slobodan Vasić istetovirao manastir Ostrog

Izvor: Dzungla.org, 02.Okt.2011, 23:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Slobodan Vasić istetovirao manastir Ostrog

Manastir na leđima...
Slobodan Vasić istetovirao je na levoj plećki manastir Ostrog i lik svetog Vasilija Ostroškog. Ostalo je još samo da sve to oboji.

Kad je pre nekoliko godina uradio prvu tetovažu, gotovo neprimetno slovo S iznad desnog lakta, počeo je da razmišlja i o drugom, većem crtežu.
- Znam da crkva ne odobrava tetoviranje, ali mislim da to nije greh, jer ne vidim zašto je loše da istetoviram sliku nečega što mnogo volim. Radio >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << mi je majstor Miša, koji je religijske motive oslikao na telu Ace Pejovića, za koga znam da je veliki vernik - kaže Vasić za Kurir i dodaje:
- Prvog dana iscrtao mi je sve za oko tri sata, i manastir i lik sveca, veličine 15 puta 15 centimetara. Za desetak dana idem da nanesem i boje i tad će da bude skroz završeno.
A gde su dve, tu je i treća... ne sumnjamo da će tako biti.
(Izvor: Kurir)

Nastavak na Dzungla.org...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Dzungla.org. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Dzungla.org. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.