Izvor: Dzungla.org, 15.Nov.2011, 20:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Serija Žene sa Dedinja najgledanija
Preko milion i sedamsto hiljada gledalaca pratilo je seriju, a svaka treća gledateljka u Srbiji bila je uz Žene sa Dedinja, pokazali su rezultati merenja gledanosti agencije AGB Nielsen
Dugoočekivana serija „Žene sa Dedinja” u ponedeljak je bila najgledanija emisija u Srbiji. U zoni 19 – 49 gde su turske serije neprikosnovene u ponedeljak je najgledanija bila jedna srpska serija.
Preko milion i sedamsto hiljada gledalaca pratilo je seriju, a svaka treća >> Pročitaj celu vest na sajtu Dzungla.org << gledateljka u Srbiji bila je uz Žene sa Dedinja, pokazali su rezultati merenja gledanosti agencije AGB Nielsen.
Na listi najgledanijih emsija, našle su se i serije 'Kad lišće pada' i 'Zabranjeno voće'.
Naime, ova serija je neobična jer eksplicitno govori o mnogim temama koje do sada nisu tretirane u domaćim serijskim programima. Snimljena je u tehnologiji visoke definicije (HD), sa raskošnom scenografijom, i uz mnogo kadrova, na više od 30 lokacija u Beogradu, uključujući realne objekte u elitnom naselju Dedinje. To je bilo dovoljno da publika odmah zavoli glavne likove Čarnu, Alisu, Valeriju i Klaru.
(Izvor: Novosti)






